Ansatte

Dette er vi som jobber på Sjøholt Folkehøgskole

Lars Johan Klokk, rektor

larsjohan@sjoholtfhs.no, 48044358

Ruben Lie Monsen, assisterende rektor

ruben@sjoholtfhs.no, 93484434

Rannveig Nybø, kontorleder

rannveig@sjoholtfhs.no, 95048864

Anne Marte Aasebø, lærer Reiseliv: På skinner

annemarte@sjoholtfhs.no, 98670196

Joanna Årdal, lærer Kreativitet og design

joanna@sjoholtfhs.no, 48639090

Ellen Indrebø, internatleder

ellen@sjoholtfhs.no, 92608387

Tormod Løvås, driftsleder

tormod@sjoholtfhs.no, 91800170

Per Gunnar Hamnøy, rådgiver og lærer arbeidslivsfag

pergunnar@sjoholtfhs.no, 41664274

Ole Kristian Myren, lærer Multisport

olekristian@sjoholtfhs.no, 91537450

Morten Granerud, lærer Fifa, fotball og Englandstur

morten@sjoholtfhs.no, 48078340

Espen Stadnes, lærer gaming, e-sport og aktivitet

espen@sjoholtfhs.no, 95010412


Inga Helen Støversten, Kokk

inga@sjoholtfhs.no, 92230885

Wenche Gausnes Aasen, Kjøkkenleder

wenche@sjoholtfhs.no, 48126003

Solveig Stenerud Monsen, lærer og miljøterapeut

solveig@sjoholtfhs.no, 46945395

Ellis Ten Dam Cupido, Sosiallærer

ellis@sjoholtfhs.no, 48240210

Torjus Mathiassen, elevassistent

torjus@sjoholtfhs.no, 47682614

Johanne Kvammen, kokk

Sigurd Sundklakk, vikarlærer gaming, e-sport og aktivitet